Orvos asszisztens/gyógyszerelő ápoló

  • Cég neve

    Olajág Otthonok

  • Munkavégzés helye

    2071 Páty, Erkel utca 18.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Orvos asszisztensi és gyógyszerelési feladatokkal megbízott szakápolót keresünk
  • Az intézményi orvosok, és szakorvosok melletti orvosasszisztensi feladatok ellátása
  • A lakók rendszeres-, és eseti gyógyszereinek, egészségügyi termékeinek felírása az orvosi szoftverben, majd a megrendelés elküldése a beszállító patikának
  • A lakók gyógyszereinek heti gyógyszertoronyba történő kiadagolása

Elvárások

  • OKJ 54-es ápoló
  • Minimum 2 éves orvos asszisztensi tapasztalat
  • Gyógyszerelési tapasztalat
  • Megbízhatóság, jó terhelhetőség
  • Igényesség önmagával és a munkájával szemben
  • Előírások pontos betartása
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás
  • Egészségügyi orvosi alkalmassági, megfelelő védőoltások megléte
  • Érvényes MESZK tagság, valamint érvényes OKFŐ engedély

Amit kínálunk

  • Szociális bértábla szerint, illetve megállapodás alapján
  • Pótlékok:
    • Szociális ágazati pótlék
    • Ápolói kiegészítő pótlék
    • Illetménypótlék

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

  • Azonnali munkakezdés
  • Csapatépítő rendezvények
  • Dolgozók gyermekeinek nyáron napközi jellegű tábort szervezünk
  • Hosszútávú, határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Családias környezet, családbarát munkahely
  • Kedvezményes ebédlehetőség

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel.